27.10.11

sposób na dzień

Z tymi dniami to różnie bywa. Raz słońce, raz chmury. Jednego dnia masz zajęcie, a następnego się nudzisz. 
Dzisiaj poszliśmy z Tomkiem ponaparzać trochę we frisbee. 
Oto krótka fotorelacja:

 przed przystąpieniem do gry należy obciąć paznokcie do wyznaczonej w regulaminie przepisowej długości.

należy również zadbać o odpowiednie nawodnienie zawodników, gdyż brak potrzebnej ilości wody prowadzi do szybkiego wyniszczenia organizmu człowieka.

w celu zapewnienia sobie świętego spokoju ze strony służb miejskich, płyny należy przelać do nieoznakowanych opakowań. (nie wszystkie wysoko energetyczne napoje można spożywać publicznie)


nadmiar należy upić w celu zapobiegnięcia przypadkowego rozlania niewątpliwie cennego (dla zdrowia) płynu.

w przerwie gry dopuszczone jest jedno połączenie telefoniczne nie trwające dłużej niż 5 minut. Za połączenia telefoniczne trwające powyżej 5 minut nakładane są kary finansowe. Wysokość kary zależy od przekroczenia regulaminowych 5 minut rozmowy.

w przypadku wykorzystania wszystkich zasobów napojów wysokoenergetycznych należy bezzwłocznie udać się do sklepu i uzupełnić zapasy.

tak wygląda prawidłowo przygotowane stanowisko zawodników podczas rozgrywek frisbee.

w trosce o otaczającą nas przyrodę wszystkie odpady nieorganiczne powstałe w wyniku przebywania zawodników na placu gry wyrzucane są osobiście do odpowiednich pojemników.

zawodnicy frisbee nawet wyrzucanie odpadów potrafią uczynić czymś pięknym. jest to jedna z propozycji umieszczania śmieci w odpowiednim pojemniku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz